Krymka czapka męska mycka kolorowy wzory azteckie

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1203
  • Producent: Handmade
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • szt.
  • 89,00 zł

Męska czapka kolorowa bez daszka krymka tradycyjna (mycka, topu, takyja, tubeteika, tiubietejka, jarmułka) we wzory azteckie.

Krymka (inaczej tiubietiejka, mycka, takyja, topu) – ściśle przylegająca do głowy czapka bez daszka. Jest to okrągła noszona jest przez wiele ludów nie tylko Azji Centralnej. Prostota i dobrze dopasowany krój doprowadziły do rozpowszechnienia tego typu czapek także na całym świecie.  Jest lekka i miękka. Jest bardzo wygodna czapka idealna na cieplejsze wiosenne dni, letnie i jesienne dni. 

W środku czapki jest podszewka z bawełny czapnej, która charakteryzuje się wysokim komfortem noszenia. Krymka jest wykonana z miłej w dotyku grubszej i wytrzymałej tkaniny - splot nici jest dobrze widoczny. Posiada modny tkany wzór aztecki. 

Obwód głowy: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 i 64 cm.

Podkład: bawełna.

Kolor: kolorowy.